جدیدترین محصول شرکت فرادیس

آخرین اخبار و وقایع

1395/7/17 شنبه
تندیس دیموند
نهمین جشنواره و کنفرانس مدیریت نظام توزیع و پخش کشور با حضور مسؤولان کشوری، لشگری، اجرایی و فعالان این حوزه به منظور تقدیر از سازمان های موفق خدماتی، در مرکز همایش های برج میلاد روز سه شنبه 13 مهرماه سال جاری برگزار شد. در این جشنواره، شرکت داده ورزی فرادیس البرز موفق به دریافت تندیس دیموند جشنواره نظام توزیع و پخش کشور گردید.
در این راستا مدیریت زنجیره تامین، توانست با اثبات برتری های پشتیبانی و توزیع در سراسر کشور در جمع ده شرکت برتر قرار گرفته و افتخاری بر دیگر افتخارات شرکت بیفزایند.
در این جشنواره کشوری به پاس ارائه خدمات مناسب و بهینه شرکت داده ورزی فرادیس البرز، بخش لجستیک در حوزه های پشتیبانی خدمات نظام بانکی، پاسخگویی برخط، SLA، و شبکه توزیع یکپارچه و سامانه رهگیری قطعات و همچنین توزیع مویرگی آن حائز برتری تشخیص داده شد.
براساس اعلام رسمی مسؤولان برگزاری این جشنواره و کنفرانس برای انتخاب شرکت های برتر در این حوزه، جهت این ارزیابی کارشناسان رسمی کشوری مبادرت به بررسی صلاحیت ها، شایستگی ها و نوآوری های شرکت کنندگان پرداختند.
مراسم به عنوان مهمترین، اصلی ترین و گسترده ترین هم اندیشی معتبر سالیانه توزیع و پخش کل کشور
می باشد که سالانه با توجه به اهمیت نقش توزیع و پخش و آماده سازی فضای مناسب و علمی برای تبادل نظر و انتقال تجربیات و اطلاعات بین سازمان ها، شرکت های دولتی و خصوصی با همکاری و حضور نمایندگان بیش از ده سازمان و وزارتخانه برگزار گردید. 
 
 در این مراسم از مقالات برگزیده نیز تقدیر و تشکر بعمل آمد که خانم الناز اسدی با عنوان مقاله: ارزیابی سیستم های حمل و نقل هوشمند برای سفر هوشمند در شهرهای پایدار و آقای امیرحسین نریمانی با عنوان مقاله: داده کاوی و اولویت بندی عوامل موثر بر انتخاب تأمین کننده ها، از مدیریت لجستیک و زنجیره تامین کالا برنده ارائه پوستر در این جشنواره بودند.
 بهینه سازی فرآیندهای توزیع و پخش باعث مواردی همچون: کاهش هزینه های واسطه ای، دسترسی آسان به خدمات و کالا، ایجاد اشتغال، جایگزینی رقابت به جای انحصار و احتکار، جلوگیری از قاچاق و پخش کالای تقلبی، کاهش واسطه ها و دلال ها، بهینه سازی درآمد شرکتها و دولت، کاهش ضایعات و ترافیک، افزایش رضایتمندی مصرف کنندگان می شود.
تندیس دیموند، لوح تقدیر از برگزیدگان در حوزه پخش کشور است که تاکنون 8 بار بصورت سراسری و بین المللی برگزار شده است و به سازمان هایی مانند گلدیران، یک و یک، بانک ملی ایران، شرکت پارسیان و دیگر شرکت های فعال در این حوزه تعلق گرفته است.
 
این موفقیت را به تمامی کارکنان شرکت تبریک عرض نموده و آرزوی توفقیات روزافزون در دیگر مقاطع را از خداوند منان مسئلت داریم .
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
Guest (portalguest)


مجری سایت : شرکت سیگما