جدیدترین محصول شرکت فرادیس

آخرین اخبار و وقایع

1394/11/5 دوشنبه
نگاه روزنامه دنیای اقتصاد به ورود بزرگترین تولید کننده پایانه های خودکار بانکی در ایران
بزر گترین تولید کننده تجهیزات خودکاربانکى در ایران
روزنامه دنیای اقتصاد در شماره 3685 روز یکشنبه 4 بهمن ماه نوشت : مدیر فروش و بازاریابى بخش خاورمیانه و آفریقا ایران را بازارى با پتانسیل هاى بالا ،« وینکور نیکسدورف » شرکت و جذاب براى ورود برند هاى معتبر و بزرگ دنیا توصیف کردند.
پائولا گومز با بیان این مطلب گفت: ایران به خصوص بعد از رفع تحری مها و بازگشایى مجدد سوئیفت از جذابی تهاى بالایى در حوزه فناورى هاى نوین بانکى از دید شرکت هاى خارجى براى سرمایه گذارى برخوردار خواهد بود که مطمئنا وینکور نیکسدورف آلمان نیز از این موضوع مستثنى نخواهد بود.
وى با اشاره به توسعه بانکدارى الکترونیک در ایران تصریح کرد: با وجود سنگین شدن سایه تحریم بر سر ایران در سال هاى گذشته، پیشرفت بانکدارى الکترونیک را به رغم تمام محدودیت ها تحسین مى کنم و این پیشرفت را مى توان عالى توصیف کرد، ضمن اینکه مى توان گفت این بازار امکان و توان بالایى براى توسعه بانکدارى الکترونیک در اختیار دارد. و قطعا این توان با رفع قریب الوقوع تحریم ها دوچندان هم خواهد شد.
گومز تاکید کرد: شرکت متبوعش که هیچ نمایندگى و « داده ورزى فرادیس البرز » همکار تجارى دیگر جز شرکت در ایران ندارد، قدمتى 20 ساله دارد. پائولا گومز در خصوص محصولات جدیدى که در نمایشگاه جانبى پنحمین سالانه بانکدارى الکترونیک و نظام هاى پرداخت ارائه شد، ادامه داد: ما با اطمینان از رفع تحریم ها و ارائه محصولات جدید شرکت وینکور نیکسدورف که باعث تحولات اساسى در سیستم بانکى این کشور خواهد شد و ضریب امنیت را چند برابر خواهد کرد به بازار ایران آمدیم و خیلى خوشحالم که از این فرصت توانستیم به نحوى مطلوب استفاده کنیم.

لینک خبر


نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
Guest (portalguest)


مجری سایت : شرکت سیگما