جدیدترین محصول شرکت فرادیس

آخرین اخبار و وقایع

1395/11/20 چهارشنبه
بازدید جناب آقای مهندس زنوزی و هیئت همراه از کارخانه قزوین

 روز چهارشنبه 20/11/95 مهندس زنوزی مدیر عامل محترم شرکت به همراه معاونین و مدیران ارشد پس از نشست کوتاه با مدیران کارخانه واحد قزوین از قسمت های مختلف کارخانه باز دید به عمل آوردند، ایشان در این بازدید از قسمت های خطوط تولید و تعمیرات، واحد برنامه ریزی و واحد ستاد پشتیبانی و واحد کنترل کیفیت دیدن کردند .در این بازدید مهندس زنوزی بر دقت و ارائه سرویس های مناسب تاکید کردند و همچنین مشکلات موجود در زمینه کیفیت بعضی از قطعات به عنوان مهمترین موضوع مطرح و حمایت از تولیدات شرکت مورد بررسی قرار گرفت .
در ادامه مسئولین شرکت به معرفی دو محصول جدید مینی کیوسک fdk و کیوسک از نوع adnanced  در واحد مهندسی تولید پرداختند و کلیه محصولات قبلی نیز مورد رویت مدیر عامل و هیئت همراه قرار گرفت .
در ادامه مشکلات مختلف اعم از کار با پیمانکاران مختلف و محدودیت های زمانی آماده سازی نمونه محصولات جدید باوجود کمبود نیروی متخصص در این واحد خدمت مدیر عامل محترم مطرح گردید.
بعد از بازدید از شرکت مهندس زنوزی مدیر عامل بر کاهش قیمت تمام شده محصولات و بهینه سازی طراحی با حفظ کیفیت و کارایی تاکید نمودند.
در کلیه مراحل بازدید معاونت محترم تولید و تعمیر، توضیحات تکمیلی و روند برنامه های آتی مربوط به کارخانه را خدمت مدیر عامل ارائه نمودند .
در ادامه جناب آـقای مهندس لرنی معاونت محترم تولید و تعمیر ضمن تشکر از حضور مجدد مدیر عامل محترم و هیئت همراه در کارخانه به دشواری های بسیار زیاد تولید با توجه به تنوع بسیار زیاد محصولات اشاره نموده و خواستار ادامه حمایت های صورت گرفته در آینده شدند. 

                                                                                                                                      

نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
Guest (portalguest)


مجری سایت : شرکت سیگما