جدیدترین محصول شرکت فرادیس

آخرین اخبار و وقایع

1398/5/19 شنبه
سومین رویداد ICT Challenge
 
 سومین رویداد ICT Challenge با محوریت چالش در حوزه فناوری‌های نوین مالی در تاریخ 17و18 مرداد 1398 با حضور بیش از یکصد و بیست نفر در قالب 25 تیم در ساختمان کسب و کار دانشگاه شریف برگزار گردید.
هدف از برگزاری این رویداد که از یکم تیرماه ثبت نام آن برای شرکت کنندگان آغاز و تا دهم مرداد ماه نیز ادامه داشت، شناسایی و هدایت افراد توانمند و جویای تحت یک سری قوانین خاص در جهت حل چالش‌های موجود در حوزه ICT با برگزاری مسابقاتی بین شرکت کنندگان جهت ارائه راه حل های خلاقانه برگزار گردید.
0
0
در واقع با توجه به چالش مطرح شده، افراد فعال و مستعد در جهت حل چالش های مطرح شده جهت شرکت در رویداد شناسایی و به رقابت با یکدیگر می پرداختند.
این دوره از مسابقات در دو مرحله و با تمرکز بر فناوری‌های نوین مالی، بانکداری و پرداخت الکترونیک برگزار گردید که البته چالش‌های اصلی در این حوزه از پیش انتخاب شده بودند.
در مرحله اول مهارت حل مسئله تیم‌ها مورد سنجش و ارزیابی قرار گرفت به طوری که تعدادی چالش در حوزه بانکی به آنها ارائه و حدود 8 ساعت زمان برای حل این مسائل با راهنمایی منتورها به شرکت کنندگان داده میشد. و در پایان روز نخست تیم ها خروجی کار خود را به کمیته داوری ارائه نمودند.
0
0
0
 
در مرحله دوم خلاقیت، نوآوری و ایده پردازی تیم‌ها توسط داوران مورد ارزیابی قرار گرف و هر تیم ایده خود را به مدت 10 دقیقه برای تیم داوری ارائه نمودند.
شرکت داده ورزی فرادیس البرز نیز به عنوان یکی از حامیان اصلی این رویداد با استقرار تیم داوری خود متشکل از نمایندگان معاونت های توسعه فن آوری، مشتریان و عملیات و با حضور در "پنل صنعت" در انتقال چالش های صنعت بانکداری و با حضور در "پنل داوری" با میزان ارتباط و کارآمدی راه حلها و معرفی منتور در راهنمایی شرکت کنندگان در درک بهترجزییات هر چالش، سعی در همراهی ایشان و همچنین شناسایی هرچه بهتر افراد توانمند در حوزه مربوطه نمود.
 
0
0
 
در انتهای روز دوم و پس از جمع بندی نهایی داوران، سه تیم برتر این دور از مسابقات انتخاب و در مراسم اختتامیه معرفی شدند.
 
 
در مراسم اختتامیه نیز از حامیان این رویداد از جمله شرکت داده ورزی فرادیس البرز ، منتورها و داوران نیز تقدیر و تشکر به عمل آمد و در پایان پس از ایراد سخنرانی نمایندگان شرکتهای حامی جوایز نفرات اول تا سوم اهدا گردید.
 
جوایز شامل
مبلغ یکصد میلیون ریال گروه اول
سی میلیون ریال گروه دوم
بیست میلیون ریال گروه سوم
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
Guest (portalguest)


مجری سایت : شرکت سیگما