جدیدترین محصول شرکت فرادیس
نمایشگاه ها
1399/7/21 دوشنبه
نمایشگاه Cebit پیشگام همگرایی مکانیزه سازی صنعتی و فناوری در جهان است. این رویداد سالیانه بیش از 200.000 بازدید کننده را به خود جلب میکند و 5 حوزه موضوعی زیر را به نمایش می گذارد

نمایشگاه Cebit پیشگام همگرایی مکانیزه سازی صنعتی و فناوری در جهان است. این رویداد سالیانه بیش از 200.000 بازدید کننده را به خود جلب میکند و 5 حوزه موضوعی زیر را به نمایش می گذارد:
مکانیزه سازی و حرکت : شامل اتوماسیون ، انتقال و کنترل نیرو و توان سیال است.
اکوسیستم های دیجیتال : بستر لازم برای تمام راه حلهای نرم افزاری مورد نیاز در کل زنجیره ارزش صنعتی مانند هوش مصنوعی و یادگیری ماشین ، شبیه سازی و دوقلویهای دیجیتالی، Blockchain  و IT صنعتی ، VR ، Big Data ، امنیت IT ، خدمات ابری (cloud) و سیستم عامل های دیجیتال
راه حل هایی درخصوص انرژی : تأمین انرژی کارآمد و خنثی از نظر آب و هوا (وابسته نبودن کارخانه به اکوسیستم منطقه و شرایط آب و هوایی) در کارخانه های صنعتی و زیرساخت های متحرک.
قطعات و راه حل های مهندسی شده : بر روی مواد ، فرآیندها و موضوعات آینده نگر مانند طراحی سبک و تولید مواد افزودنی متمرکز است.
هسته مرکزی و مهم آینده : راه حل های اصلی که مربوط به نیازهای صنعتی فردا است را هایلایت و برجسته می کند؛ این امر  با توجه ویژه به شرکت های نوپا ، فناوری های جدید و همچنین موضوعات مرتبط با فرهنگ نوآوری محقق می گردد.
بیش از 6500 غرفه دار، 200.000 نفر بازدید کننده و بالای 1400 دیدار و رویداد مهم
سرفصلهای نمایشگاه عبارتند از :
-هوش مصنوعی
-محصولات فاقد کربن
-امنیت صنعتی
-تحول صنعتی
-صنعت 4.0
-سازه های سبک
-تدارکات/ لجستیک 4.0
-اقتصاد بستر های نرم افزاری
چرا نمایشگاه Cebit ؟
مخاطبان بین المللی : نمایشگاه هانوور حقیقتا یک رویداد بین المللی است که تصمیم گیران حوزه صنعت را از سراسر جهان به خود جذب میکند. حضور در این نمایشگاه شما را به فرصت های تجاری جهانی مرتبط و متصل می نماید.
پوشش صنعتی : این نمایشگاه به راحتی در زمینه های موضوعی خاص سازمان یافته است ، اطمینان داشته باشید که در کنار همتایان صنعت خود شرکت خواهید داشت.
پکیج های عادلانه غرفه داری: پکیج های عادلانه حضور در این نمایشگاه را آسان می کنند. پکیج های خلاقانه ما شامل تمامی مواردی است که شما برای موفقیت در این نمایشگاه به آن نیاز خواهید داشت.
خانه | بازگشت |
Guest (portalguest)


مجری سایت : شرکت سیگما