جدیدترین محصول شرکت فرادیس
نمایشگاه ها
1393/10/30 سه شنبه
نمایشگاه سبیت آلمان
نمایشگاه سبیت آلمان (اختصار شده ی: مرکز فناوری اداری و اطلاعات) پس از صرف چهل سال توانست خود را بهترین و بزرگترین نمایشگاه در حوزه ی صنعت فناوری و اطلاعات جای دهد و خود را تثبیت کند.
نماشگاه سبیت بهترین رویداد در حوزه ی صنعت کامپوتر، آی تی، شبکه و … میباشد. در این نمایشگاه هر ساله بیش از ۳۰۰۰ غرفه و شرکت وجود دارد که در مساحتی بیش از ۲۶۰۰۰۰ متر مربع گرد هم می آیند. بیش از ۷۰ کشور و بیش از ۳۰۰۰۰۰ نفر در این نمایشگاه حضور پیدا میکنند. بازدیدکنندگان این نمایشگاه را معمولا مدیران ارشد، متخصصین، دانشمندان، سیاست‌مداران و روزنامه‌نگاران نشریات مختلف تشکیل میدهند. که با توجه به این ارقام میتوان به اهمیت این نمایشگاه پی برد.
هر ساله شرکت های متعددی در این نمایشگاه حضور پیدا میکنند که در حوزه ی صنعت فناوری و اطلاعات دنیا گرد هم می آیندو دستاورد های خود را در معرض دید همگان قرار میدهند.
هر ساله حدود ۶۰ غرفه ی کشوری یصورت پاویون در این نمایشگاه دایر میشود که شرکت های خصوصی و کوچک آن کشور دستاوردهای خود را در معرض گردشگران قرار میدهند.
با توجه به زیادی افرادی که به این نمایشگاه می آیند، میتوان این نمایشگاه را بهترین و بزرگترین نمایشگاه در حوزه ی صنعت فناوری و اطلاعات اعلام کرد. این نمایشگاه از آخرین فناوری‌ها ، راه‌کارهای دیجیتالی ، نوآوری‌ها و اختراعات مطرح در این حوزه، پرده بر خواهد داشت.در این نمایشگاه گردهمایی جهانی فناوری اطلاعات بنام Global Conferenceبرگزار میشود. تمامی تولیدکنندگان در حوزه ی صنعت فناوری و اطلاعات میتوانند محصولات و دستاورد های خود را در این نمایشگاه بفروشند.
اطلاعاتی پیرامون بازدید کنندگان و موضوعات جدید در نمایشگاه سیبت – هانوفر آلمان:
در این نمایشگاه هر ساله تعداد زیادی از مدیران و کارشناسان فعال در حوزه ی  کامپیوتر ، تکنولوژی اطلاعات ، شبکه ، حوزه های دیجیتال و … شرکت میکنند تا فرصتی مناسب برای عرضه و فروش دستاورد های خود فراهم آورند. تعداد بازدیدکنندگان این نمایشگاه به قدری زیاد است که هتل های شهر پر میشود و مابقی افراد در آپارتمان های مسکونی این شهر مستقر میشوند.
خانه | بازگشت |
Guest (portalguest)


مجری سایت : شرکت سیگما