جدیدترین محصول شرکت فرادیس
آخرین اخبار و رویدادها

1399/12/25 دوشنبه

کمک‌های معیشتی نوروزی فرادیس البرز به سی‌سخت و اسلامشهر

صندوق خیریه عرفان متعلق به کارکنان شرکت داده ورزی فرادیس البرز در راستای مسئولیت اجتماعی خود اقدام به تهیه ۱۰۰۰ بسته معیشتی در آستانه آغاز سال نو کرده است.

.
ارسال  ۱۰۰۰ بسته معیشتی به مناطق محروم توسط صندوق خیریه عرفان فرادیس البرز
صندوق خیریه عرفان متعلق به کارکنان شرکت داده ورزی فرادیس البرز در راستای مسئولیت اجتماعی خود  اقدام به تهیه ۱۰۰۰ بسته معیشتی در آستانه آغاز سال نو کرده است. مقصد این بسته‌های معیشتی مناطق آسیب‌دیده سی‌سخت، مناطق محروم اسلامشهر و روستاهای اطراف آن است. یک کامیون حامل این بسته‌های معیشتی به سمت سی‌سخت و یک کامیون دیگر نیز به سمت اسلامشهر اعزام گردید.
.
.
به گزارش واحد برندینگ و روابط عمومی این شرکت، این بسته‌های معیشتی که تحت عنوان "پویش همدلی و احسان" تهیه شده شامل ماکارونی، روغن، برنج، قند و شکر چای، پنیر،‌رب، عدس و سویا است.
.
.
کارکنان شرکت فرادیس البرز نیز روز پنج شنبه99/12/21مصادف با مبعث حضرت رسول اکرم(ص) با ایجاد یک خط بسته بندی بر اساس پروتکل‌های بهداشتی نسبت به آماده سازی این  هزار بسته اقلام مذکور در محل شرکت اقدام نمودند.
.

فرادیس البرز همواره در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود و در مسیر حمایت از اقشار آسیب‌دیده و کم‌برخوردار برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای داشته است. گفتنی است منابع مالی صندوق "خیریه عرفان" از طریق مشارکت کارکنان شرکت و کمک های تخصیصی مدیریت شرکت فرادیس تامین  و جهت کمک به اقشار آسیب پذیر کشور و ساخت مدرسه در مناطق محروم کشور استفاده می گردد.
.

.
این بار نیز "پویش همدلی و احسان"  بر اساس همین برنامه‌ریزی‌ها اقدام به تهیه و توزیع 1000بسته معیشتی در آستانه آغاز سال نو کرده است.
.
.
.
.
.

خانه | بازگشت |
Guest (portalguest)


مجری سایت : شرکت سیگما